אטריות אורז בסגנון אינדונזי
x3
המוצר נוסף בהצלחה לסל הקניות

הנחות המבצעים מתעדכנות בקופה לחנות >>  

שלום אורח
|
0

משלוחים

eato פועלת באמצעות שותף משלוחים מקצועי העושה את מירב המאמצים הסבירים לספק את ההזמנות לישובים שאינם מוגדרים כ"ישובים מרוחקים" ברשימה מטה, עד 3 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה.

הזמנתם עד השעה 13:00?
ימי האספקה מתחילים להיספר מיידית מיום העסקים העוקב למועד אישור הזמנתכם על ידי חברת האשראי.

שימו לב:
יום עסקים – אינו כולל את יום ביצוע ההזמנה ומתחיל להיספר מהיום הראשון לאחר ביצוע ההזמנה, בתנאי שהזמנתכם אושרה ע"י חברת האשראי ושיום זה אינו שישי, שבת, ערב חג, חג, חול המועד, יום זיכרון, יום שבתון או יום בחירות.

לרשימת ישובים מרוחקים להם זמן הגעה של כ-7 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה.

שאלות ותשובות:

מה קורה אם לא הייתי בבית כשהשליח הגיע?
במידה ואינכם בבית, ניתן לאשר לשליח השארת המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל, שימו לב שבמקרה זה החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו\או אובדן שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך. אפשרות נוספת היא לתאם מועד משלוח חוזר מול השליח.

האם יש אפשרות משלוח ללוקרים או לחנויות נוחות?
eato הוא מוצר מזון איכותי וחשוב לנו מאוד שהטיפול בו מרגע עזיבתו את מפעלנו ועד הגעתו אליכם יעשה בתשומת לב ובמהירות ולכן בחרנו לאפשר רכישה באמצעות שירות משלוחים עד דלת הבית בלבד.

האם יש אפשרות לאיסוף עצמי?
בוודאי, ניתן לבצע איסוף עצמי ממפעלנו שכתובתו רח' הקידמה 42 אשדוד בימים א' עד ה' בין השעות 9:30 ל-16:00. עליכם לבחור בקופה בשיטת משלוח באיסוף עצמי ובמידה וביצעתם את הזמנתכם והיא אושרה על ידי חברת האשראי עד השעה 13:00, הנכם מוזמנים לאסוף את הזמנתכם תוך 2 ימי עסקים.

 

יש לכם שאלות נוספות?
אנו מזמינים אתכם לפנות אל שירות הלקוחות שלנו.